Мы работаем с 9.00 до 19.00 (Вс-выходной)

+38 (050) 352-19-97                  Киевская обл.

+38 (097) 670-76-79                  Буча

+38 (093) 750-16-61                  ул. Тарасовская 32

paket.net.ua@gmail.com        

SolarCity представила найбільш ефективні сонячні панелі для домашнього використання

 

Минулого тижня компанія по виготовленню та установці сонячних батарей SolarCity, одним із засновників якої є Ілон Маск, представила найбільш ефективні сонячні панелі для домашнього використання (для розміщення на дахах будинків).

 

Ефективність нових фотоелементів від SolarCity перевищує 22%. У компанії вже зауважують, що їх розробка здатна генерувати більше енергії, ніж будь-які інші представлені сьогодні аналоги. Крім того, новинка дозволить SolarCity стати найбільшим виробником фотоелементів для приватного використання не лише в США, а й в усій Західній півкулі, йдеться у офіційному повідомленні компанії. 

 

Виробництво нових панелей планують розпочати вже цього місяця. Однак, перший час це будуть невеликі партії. Лише після повного запуску нового заводу в місті Баффало (штат Нью-Йорк), SolarCity  щодня випускатиме від 9000 до 10 000 нових  сонячних панелей.

 

Високу ефективність сонячних панелей підтвердили випробовування в незалежній лабораторії Renewable Energy Test Center. Під час тестувань новинка SolarCity продемонструвала ефективність у 22,04%. Варто зауважити, що попередній рекорд ефективності (на рівні 21,5%) утримувала компанія SunPower.

 

Сонячні панелі були отримані за допомогою нового технологічного процесу, який дозволив значно знизити вартість виробництва. Компанія запатентувала цю технологію та наразі не розповсюджує її деталі. Відомо, що ККД нових панелей збільшився на 30-40% у порівнянні зі стандартними сонячними батареями такого ж розміру. Також наголошується, що новинка SolarCity краще працює в умовах підвищеної температури навколишнього середовища.

 

Вже в найближчому майбутньому компанія планує встановити новий рекорд виробництва сонячних елементів для приватного сектору. 

 

Джерело: http://ecotown.com.ua/news/SolarCity-predstavyla-naybilsh-efektyvni-sonyachni-paneli-dlya-domashnoho-vykorystannya-/

Please reload